< Панютинський професійний аграрний ліцей - Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів
Поднять страницу в верх
Середа, 22.01.2020, 20:22

Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Панютинський професійний аграрний ліцей запрошує на навчання
Новини
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Національна дитяча горяча лінія
Block title
Національна горяча лінія
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів

Професія

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування.
Водій автотранспортних засобів категорії

 

 Серед багатьох доступних професій є лише одна, яка ввібрала в себе дуже багато – електротехніку, електроніку, автоматику та інші технічні досягнення. Рівень технічного розвитку будь-якої країни визначається в основному станом її енергетики, потужністю електростанцій і виробництвом та розподілом електроенергії. Високий розвиток електроенергетики дає змогу переозброювати всі галузі господарства, широко впроваджувати електричну енергію в промисловість, сільське господарство, будівництво і транспорт.

Нині поновлюється будівництво та реконструкція промислових підприємств житлових будинків, що неминуче пов’язане з виконанням значних обсягів електромонтажних робіт. Ці роботи вимагають від електромонтера необхідних теоретичних знань і практичних навичок.

Вимоги професії до людини 

Професія електромонтер відноситься до складу професій електротехнічного напрямку. В обов’язки електромонтера входить монтаж та обслуговування електричних мереж та електричного обладнання. Електромонтером може стати людина, яка має гарні базові знання з фізики, математики, схильна до самостійної роботи з навчальною та технічною документацією. Ця професія потребує закоханості в електротехніку, вміння читати креслення, кмітливості, гарного здоров’я, зібраності, обережності при виконанні робіт з електроустаткуванням. В нашому ліцеї Ви зможете отримати знання з улаштування та принципу дії електрообладнання, методики монтажу, обслуговування та ремонту електричних мереж та машин, робота з двигунами різних модифікацій, методикою вимірів та випробувань ізоляції дротів та іншого обладнання. До складу учнів можуть бути зараховані, як хлопці так і дівчата бажаючі отримати дану професію.

Кваліфікаційні вимоги

Наш навчальний заклад здійснює прийом учнів з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» на базі 9-и класів з терміном навчання 3 роки. Навчальним планом з цієї професії передбачено вивчення таких предметів, як спеціальна технологія, електроматеріалознавство, охорона праці, читання креслень, електротехніка з основами промислової електроніки та ін.  Для навчання в ліцеї з професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування" обладнано стендами, наочними посібниками, робочими місцями дві лабораторії, де учні  оволодівають навиками електромонтажних робіт, навчаються виконувати ремонт установочних апаратів, освітлювальної арматури. На стендах "Електричні двигуни", є можливість вивчити їх улаштування та принцип роботи. За допомогою різних типів електричних вимірювальних приладів можна контролювати процеси роботи різних приладів споживання електричної енергії.

Професійно-практична підготовка учнів охоплює:

   1. виробниче навчання в лабораторіях, де учні послідовно набувають первинних вмінь і навичок виконання робіт;

   2. виробниче навчання безпосередньо на підприємствах з метою одержання професійних умінь і навичок оволодіння сучасною технікою, інструментами, технологією; опанування прогресивних форм організації праці; здобуття навичок самостійного якісного виконання робіт;

   3. виробничу практику з метою вдосконалення набутих знань, практичних умінь, для досягнення встановленого рівня кваліфікації "Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування", забезпечення спеціальної, психологічної і професійної адаптації в трудових колективах.

По закінченню ліцею учні отримують дипломи кваліфікованих робітників державного зразка з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування (кваліфікація - 4 розряд). Водій автотранспортних засобів (категорії "С").

Учні також отримують атестат про повну загально-середню освіту, що дає їм додаткові можливості вступу до вищих навчальних закладів.

Час навчання в ліцеї зараховується у виробничий стаж.

Перспективи зайнятості

В зв’язку з стрімким розвитком будівництва в нашій країні, зміною старих електричних мереж, модернізацією електрообладнання, працевлаштування фахівців з цієї спеціальності є дуже актуальною. Електромонтер - це фахівець, який необхідний у всіх галузях промисловості, до складу якої входять і побутове обслуговування населення.

 

 

 

Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz